KONTAKT

Obiščite nas

Upamo, da nam boste dali možnost in priložnost, da se tudi vam dokažemo kot zanesljiv, kakovosten in korekten poslovni partner, s katerim je lažje premagovati težave in ki je vedno odprt za izboljšave ali druge oblike pomoči.

Naše strokovnjake lahko kontaktirate direktno ali pa vaše vprašanje pošljete preko spodnjega spletnega obrazca in odgovorili vam bomo kar se da hitro. Vsak dan smo boljši, za vas.






Vas zanima več?

Pošljite povpraševanje in oglasili vam se bomo v najkrajšem času!

Kje smo

Prikaži večji zemljevid

PLASTIKA – ANDREJ MESOJEDEC s.p.

 

Sneberska cesta 140a
1260 Ljubljana
SlovenijaID SI 94180318
Matična številka: 5784923tel.: +386 1 586 28 80
faks: +386 1 528 37 02
e-pošta: info@plastika-mesojedec.si


Andrej Mesojedec

Direktor
T: +386 1 586 28 90
M: +386 41 611 168
E: andrej.mesojedec@plastika-mesojedec.si

 


Komerciala – prodaja

Klavdija Novak

Komercialist
T: +386 1 586 28 85
M: +386 41 328 891
E: klavdija.novak@plastika-mesojedec.si

Marko Merlak

Komercialist
T: +386 1 586 28 75
M: +386 51 319 157
E: marko.merlak@plastika-mesojedec.si

Janez Rekar

Komercialist
T: +386 1 586 28 72
M: +386 40 475 351
E: janez.rekar@plastika-mesojedec.si

 


Zunanji sodelavci za komercialo

Klemen Vidergar

Področje bivše Jugoslavije
M: +386 51 676 726
E: klemen.vidergar@siol.com

Stane Per

Gradbeni program
M: +386 31 286 199
E: voblk@siol.net

Christian Wurzer

Zastopnik za AT tržišče
T: +43 664 155 6521
E: christian.wurzer@plastika-mesojedec.si

Robert Puconja

Prodajni zastopnik
T: +386 41 318 851
E: puconja.robert@siol.net

 


Prodajni referent

Tjaša Indihar

Prodajni referent
T: +386 1 586 28 80
M: +386 51 690 926
E: tjasa.indihar@plastika-mesojedec.si

 


Nabava

Barbara Bejek

Nabavni referent – tisk
T: +386 1 586 28 82
M: +386 51 355 336
E: barbara.bejek@plastika-mesojedec.si

Marjeta Habjan

Nabavni referent – ekstruzija
T: +386 1 586 28 78
M: +386 51 617 345
E: marjeta.habjan@plastika-mesojedec.si

 


Računovodstvo, kontroling, finance in kadri

Mojca Grošelj

Vodja finančno računovodske službe in kontrolinga
T:
M: +386 51 390 682
E: mojca.groselj@plastika-mesojedec.si

Jolanda Sorčič

Kadri, finance, splošne zadeve
T: +386 1 586 28 97
M: +386 51 348 878
E: jolanda.sorcic@plastika-mesojedec.si

Majda Novljan

Vodja službe kakovosti
T: +386 1 586 28 88
M: +386 30 607 587
E: majda.novljan@plastika-mesojedec.si

 


Proizvodnja

Miro Teraž

Vodja tiskarne
T: +386 1 586 28 83
M: +386 51 302 731
E: miro.teraz@plastika-mesojedec.si

Janez Šubelj

Tehnolog v proizvodnji – tiskarna
T: +386 1 586 28 84
M: +386 51 697 350
E: janez.subelj@plastika-mesojedec.si

Anton Omejec

Vodja ekstruzije
T: +386 1 586 28 92
M: +386 30 700 199
E: tone.omejec@plastika-mesojedec.si

 

O nas

Pred več kot tremi desetletji smo v podjetju Plastika - Andrej Mesojedec s.p. pričeli s proizvodnjo pletenih (rašel) vreč za pakiranje sadja in vrtnin, podjetje pa je hitro prerastlo v enega največjih proizvajalcev embalažnih materialov v Sloveniji. Pod zaščiteno blagovno znamko Stratum danes poleg 'rašel' vreč proizvajamo polietilenske eno in več slojno toplotno skrčljive folije, stretch folije in okolju prijazne Eko folije, za katere smo prejeli tudi slovenskega 'Oskarja za embalažo'.